43 Smotra folklora Travno 2021

Dragi članovi KUD-a Valentinovo,

43. Smotra folklornih amatera Grada Zagreba održati će se: 21. i 28.11. te 12.12.2021. u Kulturnom centru Travno
Promjena: Smotra će ipak biti ocjenjivačka. Program koncerta i raspored nastupa ostaje isti kao što je objavljeno za termine 09. i 10.10. u Maloj dvorani KDVL koji su otkazani.

Poštovani sudionici Smotre FA,
slobodni smo vas obavijestiti da je u dogovoru sa Gradskim uredom za kulturu i gosp. Ivančanom, predsjednikom Stručnog vijeća Smotre donesena odluka o pomicanju termina održavanja skupnih koncerata Smotre za odrasle folklorne skupine kako bi se KUD-ovima dalo dovoljno vremena za kvalitetnu pripremu programa koji će se na Smotri ocjenjivati za potrebe donošenja Programa javnih potreba u kulturi Grada Zagreba za 2022. godinu, djelatnost KUA – folklorni amaterizam; a koji KUD-ovi izvode nakon duže stanke zbog zabrane rada i održavanja proba u djelatnosti kulturno-umjetničkog amaterizma.
S obzirom da u Maloj dvorani KDVL do kraja godine nema slobodnih termina skupni koncerti 43. Smotre folklornih amatera Grada Zagreba za odrasle folklorne skupine održati će se u Kulturnom centru Travno dana:
21.11. – jutarnji termin (program 1. koncerta Smotre objavljen za 09.10. u 11,00),
21.11. – večernji termin (program 2. koncerta Smotre objavljen za 09.10. u 19,00),
28.11. -  jutarnji termin (program 3. koncerta Smotre objavljen za 10.10. u 11,00),
12.12. – večernji termin (program 4. koncerta Smotre objavljen za 10.10. u 19,00).
Program koncerta i raspored nastupa ostaje isti kao što je objavljeno za termine 09. i 10.10. u Maloj dvorani KDVL koji su otkazani. S obzirom da su koncerti ocjenjivački primjenjuju se Pravila Smotre pa ukoliko netko želi promijeniti prijavljenu koreografiju ili broj izvođača molimo da nas o tome obavijesti najkasnije do 15. listopada. Program na koncertima 43. Smotre folklornih amatera Grada Zagreba pratiti će i ocjenjivati Komisija u sastavu:  Goran Knežević, ples – predsjednik  Marijan Makar, glazba – član Goran Šklec, nošnje - član Skupni koncert 43. Smotre folklornih amatera Grada Zagreba za folklorne ansamble i dječje folklorne ansamble u Velikoj dvorani KDVL održati će se u nedjelju, 24.10.2021. kako je planirano.
Unaprijed hvala na razumijevanju i lijepi pozdrav,

Drago Topolovec
predsjednik ZAFAZ-a

Davorka Juravić